UWAGA !!!   Zarząd Okręgu PZW Poznań  wprowadził na stawie w Łęgoniu    ZAKAZ POŁOWU AMURA
na czas nieokreślony z powodu dużego zarastania zbiornika. Zakaz obowiązuje od 31.03.2017.

Sprzedaż zezwoleń na 2017  tylko w poniedziałki od godz. 16:00 do 17:00


Aktualnosci 2017

Porządkowanie łowiskla Lgiń Duży - 22.08.2017

Zapraszamy wszystkich chętnych na porządkowanie brzegów łowiska Lgiń Duży w dniu 22.08.2017 na godz. 18.00. Spotykamy się na pierwszym  parkingu wędkarskim od strony plaży głównej.

P.S.

Okazało się, że siłą rozpędu potrafiliśmy pozbierać śmieci na Lginiu Dużym (włącznie z parkingiem "pod Dębami) oraz lewy brzeg Lgiń Mały. Zebrane śmieci powalają z nóg: od tacek do grilowania, przez szkło i "alu" napojów chłodzących oraz ich zamienniki plastikowe, opakowania po robalach i zanętach, torby foliowe. LUUUUUUUUUUUUUUdzie kurna widać, że u siebie pod domem też tak musicie robić, bo inaczej tego nie można wytłumaczyć. I tak sobie  w te śmieci przyjedziemy następnym razem, dołożymy następnego "pampersa" na kupkę, następne opakowanie i będzie "klawo jak cholera".

A pretensje to tylko możecie mieć do siebie. My staramy się to trzymać uporządkowane ale jest tylko garstka: Krzysiek, Radek, Mariusz, Robert, Mikołaj, Paweł, Andrzej.


Jesienne zawody spławikowe w Łęgoniu

Zapraszamy koleżanki i kolegów z koła  PZW nr 181 we Wschowie na jesienne zawody spławikowe w Łęgoniu, które odbędą się 3 września. Rozpoczynamy zbiórką o godz.6.00, łowimy od 7.30 do 11.30. Łowimy na 2 wędki spławikowe, będzie możliwość przygotowania łowiska do zawodów. Zapisy do dnia do 31 sierpnia po 25 pkt w sklepach wędkarskich na terenie Wschowy.


Gruntowe zawody o puchar v-ce prezesa koła - Rostarzewo 8-10.09

Rozpoczynamy zapisy na gruntowe zawody o puchar v-ce prezesa koła,  które odbędą się w Rostarzewie od 8 do 10 września. Wpisowe z opłatą za łowisko 150pkt od osoby można wnosić w sklepie BONO we Wschowie do dnia 4 września.


Więcej artykułów…
Naszą witrynę przegląda teraz 91 gości